O MNĚ

 

Miluju psaní a každý den něco píšu (a píšu a píšu…) - ať už se jedná o deník, diář, poznámky, nápady nebo o něco do školy. Můj (elektronický) deník mi slouží jako místo pro sepisování zážitků, ke kterým se posléze moc ráda vracím, nebo jako místo k urovnávání myšlenek. Psaní je pro mě terapií. Tento blog by pro mě mohl být další formou takovéto terapie.

 

Kromě neustálého psaní se věnuju studiu. Docházím na Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy, kde se učím biochemii. Jsem takový věčný student – kvůli roku přerušení jsem na škole už čtvrtým rokem a zdaleka ještě nemám hotovo. Ale nevadí mi to. Raději vše s klidem a v pohodě.

 

Další obrovskou kapitolu v mém životě zaujímá můj jednooký (a vzteklý) pejsek, s kterým se snažím trávit co nejvíc času. Kdybych mohla, byla bych obklopena kopou psíků (a nějakou tou kočičkou). Zatím si musím vystačit s tímto jedním, ale ve velmi brzké době k němu určitě přibyde další takový podobný tvoreček (samozřejmě z útulku).

 

Kromě pejsků a psaní (a taky čtení a vaření a cestování a přírody) je mojí láskou jóga. Do nedávna jsem se zaměřovala hlavně na powerjógu, ale poslední dobou si ráda zacvičím i jiné druhy. Vím jistě, že se jedná o činnost, které se chci celoživotně věnovat a rozvíjet se v ní.

 

A asi bych ještě měla dodat, že mi je 23 let, bydlím v Praze a pomalu ale jistě se ze mě začíná stávat zero waste obyvatel naší planety.

Napiš mi, budu ráda!